Zioła na naturalne zwiększenie pośladków

Zioła na naturalne zwiększenie pośladków

W przyrodzie nic nie ginie, więc to czego nie otrzymaliśmy w genach, możemy sobie odebrać z nawiązką od Matki Natury. Nie trzeba kosztownych zabiegów, ani chirurgicznej ingerencji – wystarczy tylko odpowiednie zaopatrzenie domowego zielnika.

Zioła były stosowane do poprawiania urody już od czasów starożytnych. Nic więc dziwnego, że i dzisiaj często korzysta się z ich niezwykłej mocy, aby poprawić kształt oraz jędrność pośladków. Wiele ziół zawdzięcza swoją skuteczność obecnemu w nich estrogenowi, czyli hormonowi odpowiedzialnemu m.in. za magazynowanie tłuszczu w biodrach oraz pośladkach.

Wywary z niektórych roślin wykorzystywane są z powodzeniem w preparatach na powiększanie pośladków. Najbardziej drogocenne dla naszej pupy są rośliny, takie jak:

KOZIERADKA

Kozieradka już od wielu lat cieszy się popularnością wśród kobiet. Jest to zioło pochodzące z wschodnich wybrzeży Morza Śródziemnego. Kozieradka stanowi bogactwo fitoestrogenów, czyli substancji odpowiedzialnych za dojrzewanie oraz zdrowy wzrost roślin. Działają one bardzo podobnie do estrogenów (żeńskie hormony płciowe), ale z nieco mniejszą siłą. Mogą także ułatwiać przechowywanie tkanki tłuszczowej w okolicach pośladków.

Kozieradka bierze czynny udział w regeneracji tkanek. Zdaniem niektórych ludzi, roślina ta poprawia znacznie efekty wykonywanych treningów: przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zwiększa tempo budowy masy mięśniowej – również na pośladkach.

KOPER WŁOSKI

Koper włoski jest drugim tuż po kozieradce ziołem z roślinną komponentą estrogenową. Fenkuł ma właściwości rozkurczające, reguluje więc pracę układu pokarmowego i pozwala zachować szczupłą sylwetkę: wciętą talię oraz kształtne pośladki.

WYCIĄG Z OWOCÓW PALMY SABAŁOWEJ

To niewielka roślina, która pochodzi z południowo-wschodnich regionów Stanów Zjednoczonych. Wyciąg z palmy sabałowej przynosi równowagę hormonalną i działa stymulująco na powiększanie mało rozwiniętych tkanek znajdujących się w pośladkach.

Ekstrakt sabałowy jest szeroko znany ze względu na swoje właściwości przeciwandrogenowe. Przyjmowanie rośliny pomaga zablokować androgeny, czyli męskie hormony, mogące być poważną przeszkodą w osiągnięciu kobiecej sylwetki.

DONG QUAI

Ta roślina ma duże znaczenie w procesie normalizowania gospodarki hormonalnej. Mówi się, że dong quai pomaga organizmowi efektywnie korzystać z jego cennych zasobów oraz zwiększa skuteczność kuracji, równoważąc pracę hormonów.

Warto dodać do swojej diety powyższe zioła, ponieważ mogą one pomóc w ukształtowaniu ładnych, ponętnych pośladków. Jeśli wkomponowanie tych roślin do jadłospisu przysparza nam problemów, warto dostarczyć je do organizmu w innej postaci – np. suplementu diety.

No Comments

Leave a Comment