O mnie

Witam Cię na moim blogu! Mam na imię Agnieszka i chciałabym przekazać Ci całą swoją wiedzę oraz doświadczenia zdobywane w trakcie wyzwania ,,brazylijskie pośladki„. Jestem absolutnie zafascynowana urodą latynosek, ale najbardziej zazdroszczę im właśnie sexy pupy! Pewnego dnia mój podziw przerodził się w gorliwe postanowienie: Muszę taką mieć! Oddałam się temu projektowi bez reszty i po kilku latach mogę powiedzieć, że w kwestii brazylijskich tyłeczków jestem już ekspertem 🙂

Kobieta-rakieta – tak określają mnie najbliżsi i muszę przyznać, że jest to opis trafiony w sam środek tarczy! Sięgam po wszystko, co niesie ze sobą emocje, temperament, szczerość, zmysłowość oraz ekscytację. Odzwierciedlają to moje trzy największe pasje, czyli  muzyka, sport i tańce latynoamerykańskie. A teraz także ten blog.

Brazylijskie krągłości to dla mnie synonim kobiecego piękna. Jeśli dla Ciebie również, zapraszam do śledzenia moich poczynań. Ten blog powstał po to, żeby dzielić się przydatnymi poradami,  intrygującymi ciekawostkami oraz by wzajemnie się motywować. Będzie mi bardzo miło, jeśli razem ze mną wyruszysz w tę podroż 🙂 Cel? Wymarzone pośladki!

Chcesz do mnie napisać? Zapytać o coś? Nawiązać współpracę?

Zapraszam: [email protected]